Kiermasz charytatywny

W dniu 11 listopada podczas obchodów Dnia Niepodległości Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem z wolontariuszami Panią Beatą Barbachowska wraz z mężem oraz Karoliną Zawistowską zorganizował kiermasz na rzecz Artura Maleszewskiego - chłopca z porażeniem mózgowym, który potrzebuje pionizatora, by mógł postawić pierwszy krok. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasza zbiórkę za otwarte serca i życzliwość. Serdeczne podziękowania dla firm i organizacji:
- Mrówka Sadowne,
- Sad-Pol 2,
- Sklep Robert,
- Pracownia Florystyczna Magdalena,
- Sklep spożywczy Grażyna Olton,
- Bodzon-Fodder,
- Pizzeria Wilczy Rock Sadowne,
- Auto części Kowalczyk,
- Sklep Mi Marzena Rogala,
- Sklep Karinka,
- Cukiernia Marica,
- Wicher Sadowne,
- OSP KSRG Sadowne,
Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy pomóc w tak szlachetnej akcji.
Dziękujemy także mieszkańcom naszej społeczności za liczny oddzew na apel o przynoszeniu ciast ma kiermasz. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdy dar serca, który uświadamia nam, że jest wiele osób na które można liczyć.
Dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać kwotę 4280 zł w gotówce, oraz 500 złotych wpłacone bezpośrednio na zrzutkę.pl. Nie ustajemy w naszych wysiłkach, by choć trochę pomoc Arturowi, dlatego naszą akcje charytatywną przenosimy do internetu i zachęcamy do udziału w licznych aukcjach.
DZIĘKUJEMY! ♥️♥️ ♥️
Fot. Sławomir Chyliński