"Węgrowskie Barwy Jesieni"

6 listopada w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbyła się Gala Finałowa XI Mazowieckiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów „Węgrowskie Barwy Jesieni”.

W dniach 15-16 października br. na scenie WOK odbył się XI Mazowiecki Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów „Węgrowskie Barwy Jesieni”. Jury miało nie lada problem, gdyż w kilku kategoriach scenicznych do rywalizacji przystąpiło ponad pięćdziesiąt podmiotów artystycznych, których poziom oceniano na bardzo dobry. Ostatecznie jednak wyłoniono laureatów, wśród których znalazł się Zespół Śpiewaczy „Sadowianki” – II miejsce w kategorii chóry i zespoły.

Podczas Gali Finałowej, prowadzonej przez Dyrektor WOK p. Katarzynę Zabadałę, laureaci Przeglądu odebrali zasłużone nagrody, natomiast uroczystość uświetnili swoimi występami zwycięzcy w poszczególnych kategoriach.

Przy okazji XI Mazowieckiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów ogłoszony był też Konkurs Literacki. Oceniono również zgłoszone do Konkursu utwory literackie, a Gala była okazją do nagrodzenia najlepszych. Dyplomy za udział w Konkursie otrzymali również jego uczestnicy, mieszkańcy gminy Sadownw pp.: Elżbieta Sówka z Wilczogąb, Halina Sobczyńska z Sadownego i Danuta Kobylińska – Konik z Zarzetki. Gratulujemy!

Zdjęcia w galerii Google>>>

Dzisiaj jest: 2 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Marianna, Marzena, Erazm