Zaproszenie do składania ofert na Dożynki 2017 w Sadownem

Już tradycją stało się, iż 15 sierpnia w Sadownem odbywają się Dożynki Gminno – Parafialne. Tak też będzie i w tym roku.

Wójt Gminy Sadowne oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zapraszają mieszkańców i gości Gminy Sadowne na tegoroczne Dożynki Gminno – Parafialne, które odbędą się 15 sierpnia 2017 r. w Sadownem.

Święto Plonów poprzedzone zostanie mszą w miejscowym kościele parafialnym, po czym korowód dożynkowy przejdzie na teren parkingu przy Urzędzie Gminy, gdzie dalsze uroczystości zostaną połączone z Festynem, podczas którego zostaną wręczone nagrody laureatom ogłoszonych wcześniej konkursów, wyróżnienia zasłużonym rolnikom, a publiczności zaprezentuje się m.in. Zespół Sami Swoi i DJ Rawa oraz folklorystyczne: Zespół Śpiewaczy „Sadowianki” z Sadownego i Zespół „Złote Lata” z Sokołowa Podlaskiego.

Podczas Dożynek zaprezentują się również twórcy ludowi ze swoimi pracami, ale też będą czynne stoiska handlowe i ogródek piwny. Tym razem Organizatorzy pragną szczególnie wyeksponować środowisko pszczelarzy i wytwórców produktów branży pszczelarskiej z terenu Gminy Sadowne oraz okolic, których w szczególności zapraszamy do udziału w tej imprezie.

W związku z powyższym Organizatorzy serdecznie zapraszają do składania ofert: twórców ludowych, wszystkich zainteresowanych prowadzeniem wszelkiej działalności handlowej, usługowej, informacyjno-promocyjnej, rozrywkowej itp., podczas planowanych Dożynek w Sadownem.

Organizatorzy zachęcają też sołectwa, stowarzyszenia, grupy nieformalne oraz indywidualnych twórców do udziału w konkursie na najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy.

Zainteresowanych złożeniem ofert prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami:

Zaproszenie dla twórców ludowych>>>

Regulamin organizacji i zasad funkcjonowania stoisk handlowych>>>

Ogłoszenie o naborze ofert na piwo>>>

Formularz oferty na piwo>>>

Regulamin Konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy i karta zgłoszeniowa>>>

Dzisiaj jest: 20 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli