Spotkanie SKS - 28.03.2017

28 marca po raz kolejny spotkali się członkowie Sadowieńskiego Klubu Seniora.

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem we wtorkowe popołudnie gościł u siebie Sadowieński Klub Seniora. Początek spotkania to prezentacja przedstawienia kabaretowego Grupy Edwarda z Gimnazjum w Sadownem pt. „Januszek idzie na dyskotekę” – reżyseria p. Dorota Gałązka. Wesoła i ciekawa historia oraz perypetie niezdecydowanego młodzieńca. Przedstawienie bardzo się podobało i zostało nagrodzone głośnymi brawami.

Był to wesoły wstęp to ważnych spraw organizacyjnych Klubu, które na to spotkanie przygotowała szefowa SKS p. Grażyna Kądziela. Dotyczyły one nowych wyzwań dla Klubu, a właściwie już Stowarzyszenia o nazwie „Sadowieński Klub Seniora”, gdyż zostało ono zarejestrowane 10 lutego przez Starostę Powiatu Węgrowskiego w Krajowym Rejestrze Sądowym i otrzymało nr REGON: 366639514 – siedziba w Sadownem, ul. Kościuszki 35.

Zdjęcia w galerii Google>>>