Rajd rowerowy i prelekcja

Stowarzyszenie „Sadowieński Klub Seniora” w ramach projektu „Aktywny Senior” zaprasza:

- wszystkich członków SKS oraz inne chętne osoby w wieku 55+ na rajd rowerowy w dniu 26 czerwca 2018 r. (wtorek). Start o godz. 16.00 spod GOK-u. Trasa: Sadowne – Stacja PKP – Mrozowa Wola – Polkowo – Brzózka – Kołodziąż – Kołodziąż Rybie – Sokółka – Drak. Na zakończenie rajdu ognisko na polanie Koła Łowieckiego św. Huberta w Sadownem;

- wszystkich członków SKS oraz inne chętne osoby w wieku 55+ na spotkanie z p. dietetyk Justyną Zdzieborską w dniu 27 czerwca 2018 r. (środa) o godz. 16.00. Spotkanie odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem. Temat spotkania: „Nieważne ile masz lat, ważne jest czego potrzebujesz – składniki pokarmowe niezbędne w diecie seniora”.

Przypominamy tylko, że projekt ‘Aktywny Senior”, który obecnie jest realizowany przez Stowarzyszenie „Sadowieński Klub Seniora”, przewiduje realizację zajęć sportowych, cykl zajęć (spotkań tematycznych) dotyczących zdrowego odżywiania, chorób społecznych, bezpieczeństwa itp., a także dwudniowy wyjazd integracyjny (Kazimierz Dolny, Nałęczów i Kozłówka) oraz integracyjny piknik rodzinny. Jego uczestnikami są seniorzy z terenu gminy Sadowne, członkowie Sadowieńskiego Klubu Seniora, ale też… inni chętni seniorzy – osoby w wieku 55+ (w sumie ok. 50 osób).

A jeśli ktoś zdecyduje się na przystąpienie do tego Stowarzyszenia, to zapraszamy do zapoznania się z jego Regulaminem i pobrania deklaracji członkowskiej na stronie http://gok.sadowne.pl/sadowienski-klubie-seniora.