Wernisaż XIV Pleneru Malarskiego w Sadownem

W dniach 18 – 31 maja 2014 r. trwa na terenie gminy Sadowne XIV plener malarski, którego głównymi wydarzeniami były wystawy organizowane w szkole (spotkanie uczniów z artystami) oraz w GOK (wernisaż 28 maja). Uczestnikami XIV Pleneru Malarskiego w Sadownem są: Wanda Falencik – Masznicz – Komisarz Pleneru, Regina Balinow, Gabriela Czarnecka, Romana Freudenreich – Ślubowska, Małgorzata Wiktoria Gajewska – Margasińska, Elżbieta Kaniecka – Siegoczyńska, Adam Kunikowski, Ryszard Marian Owczarek, Kinga Ramus, Danuta Rasińska, Lidia Snitko – Pleszko, Krystyna Sommer, Lucyna Starczewska i Ryszard Stryjewski.
Prace wykonane na plenerze zachwyciły odwiedzających wystawę w GOK, którą można oglądać do 30 maja.
Szczególne podziękowania za zorganizowanie pleneru należą się panu Edwardowi Hermanowi, który co roku zaprasza artystów na Sadowieńskie plenery malarskie oraz panu wójtowi Zdzisławowi Traczowi za objęcie swoim patronatem XIII pleneru.
Galeria TU>>

Dzisiaj jest: 2 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Marianna, Marzena, Erazm